Azoty przegrywają w sparingu.

Szczypiorniści Azotów Puławy przegrali swój pierwszy zimowy sparing. Okazali się słabsi od I-ligowego Piotrkowianina Piotrków Trybunalski i przegrali 30:35. W składzie Azotów zabrakło kilku graczy, którzy wyjechali na Mistrzostwa Świata do Kataru. Nie wystąpili m.in. Piotr Masłowski, Przemysław Krajewski, Vadim Bogdanov, Kosta Savić, Nikola Prce oraz Jan Sobol.  Zastąpiła ich grupa zdolnych juniorów: Kamil Śliwiński, Kamil Mielczarski, Jakub Kosiak, Jakub Rutkowski, Emil Wiejak i Miłosz Drozd.

Puławianie mimo początkowego prowadzenia, zeszli na przerwę z aż 10-bramkową stratą do rywala. Podopieczni Ryszarda Skutnika popełniali błędy w ataku i byli nieskuteczni, co doskonale wykorzystał zespół gości. W 22 minucie strata wynosiła aż 11 trafień. W drugiej części spotkania, szczypiorniści Azotów zmienili formację obrony, co zaowocowało szybkim odrabianiem strat, jednakże po kolejnej serii błędów Piotrkowianin ponownie zwiększył swoją przewagę. W pewnym momencie strata Azotów wynosiła tylko dwa trafienia i wydawało się, że zespół z Puław może na 5 minut przed końcem spotkania powalczyć o remis, jednak przewaga zespołu z Piotrkowa po raz kolejny powiększyła się. Nie wiadomo, czy zatrudniony zostanie Hrvoje Tojcić, który w tym sparingu nie zaprezentował się najlepiej. Skrytykował go sam trener Ryszard Skutnik. Zdobywcy bramek:

Azoty: Rasimas, Wiejak, Zapora ? Skrabania 9, Tarabochia 5, Ćwikliński 5, Przybylski 4, Kowalik 3, Tojcić 2, Kus 2.

Piotrkowianin: Banisz, Pietruszka ? Swat 7, Pacześny 6, Iskra 6, Zinczuk 5, Różański 3, Mróz 3, Tórz 3, Pożarek 2