Wygrana z Legionowem

W kolejnym spotkaniu sparingowym, piłkarze ręczni Azotów Puławy, osłabieni brakiem kilku kluczowych graczy pokonali I-ligowy zespół KPR Borodino Legionowo. Podopieczni Ryszarda Skutnika wygrali z zespołem Mazowsza 37:33. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana – na przerwę Azoty zeszły tylko z jednobramkowym prowadzeniem. W drugiej połowie fantastyczne zawody rozegrał bramkarz naszego zespołu – Vilius Rasimas, który został bohaterem tego spotkania. Ostatecznie, Azoty wygrały 37:33. Zdobywcy bramek:

Azoty: Rasimas, Zapora – Kowalik 4, Mielczarski 1, Ćwikliński 5, Śliwiński 3, Tojcić 3, Kus 5, Skrabania 4, Tarabochia 6, Przybylski 6, Kosiak, Tyburski.

KPR: Krekora, Ner – Kasprzak 8, Wuszter, Titow 8, Ciok 7, Brinovec, Suliński, Gawęcki 5, Wolski 2, Prątnicki 2, Bożek 1, Bulej, Dzieniszewski.