Azoty słabsze od mistrza Polski

6900.750.4506897.750.450W czwartej kolejce PGNIG Superligi Mężczyzn, szczypiorniści Azotów Puławy okazali się słabsi od mistrza Polski – Vive Tauronu Kielce. Podopieczni Talanta Dujshebajeva wygrali dość wysoko, aż 24:35. Gra wyrównana była tylko przez kilka pierwszych minut sp0tkania, z czasem coraz większą przewagę uzyskiwali goście. Na przerwę puławianie schodzili z ośmiobramkową stratą do przeciwników. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie, Vive kontrolowało przebieg spotkania, powiększając nieco swoją przewagę. Kto zawiódł? Obrona podopiecznych Dragana Markovicia nie funkcjonowała tak, jak powinna. Oprócz tego, niezbyt dobre zawody rozegrali Nikola Prce i Jan Sobol. Pochwalić należy jednak Mateusza Kusa i Marko Tarabochię, którzy zagrali naprawdę dobrze. Strzelcy bramek:

Vive Tauron: Szmal, Sego ? Grabarczyk 1, Jurecki 3, Tkaczyk 3, Reichamnn 5, Aguinagalde, Bielecki 5, Jachlewski 2, Strlek 2, Lijewski 3, Buntić 5, Zorman 3, Cupić 3.

AzotyBogdanow, Zapora ? Ćwikliński 2, Łyżwa, Kus 5, Skrabania, Tarabochia 5, Przybylski 2, Grzelak, Masłowski 2, Krajewski 3, Savić 2, Prce 1, Sobol 2.